Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z AceGO!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 22.10.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Tak podejrzewam, że to admin Nick admina: jojematik Link do profilu admina: https://steamcommunity.com/id/empixz Twój nick: wiciux Powód oskarżenia: Banowanie bez powodu Opis sytuacji: Oglądałem sobie z kolegą @EiDrA # Poćwicz za co dokładnie bana dostał i podczas oglądania demka zbanował 4 osoby, za to, że go zabiły. Bez sprawdzania. Dostał bułę = ban Dowody: Demko z mapy https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=9392&download=auto0-20181119-160546-884129714-de_inferno-____ACEGO.PL______PL_EU___4MAPS____WS____GLOVES____KNIFE__128_TR_-1632.zip I screenŚwiadkowie(jeśli są niech się podpiszą):
 2. 2 punkty
 3. 1 punkt
  Nick admina: kortezz Link do profilu admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198819739699 Twój nick: wiciux Powód oskarżenia: Nadużywanie administratora/Dawanie infa Opis sytuacji: Byłem nagrać kilka akcji z wczorajszego mirka i nagle słyszę jak kortezz mówi info gdzie się znajdujemy, po czym się jeszcze chwali, że ma wh adminowskie i może dawać info Trochę nie fer takie zachowanie Dowody: Świadkowie(jeśli są niech się podpiszą):
 4. 1 punkt
  Jak dla mnie skarga całkowicie uzasadniona. Na demku widać, że Eidra nie cheatuje, a admin dał bana za to, że ktoś mu wydał flick'a z deagl'a. Porażka.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Dodanie ogólnej ilości zabójstw , śmierci a także k/d.
 7. 1 punkt
  Na okres próbny: Godziny na serwie : + Doświadczenie : - Nie uzupełniłeś Znajomości source moda Wiek : nie masz mutacji gdyż nie raz widuje cię na serwie i kojażę cieę
 8. 1 punkt
  Sword Art Online (SAO) opowiada o ludziach uwięzionych w grze nazwie "Sword Art Online" . Walczą oni w tym świecie o przetrwanie ponieważ śmierć w grze oznacza śmierć w prawdziwym życiu . Ja już więcej nic nie mówię . Według niektórych postacie są płytkie , fabuła nielogiczna a główny bohater jest nie ciekawy . Moim zdaniem ogląda się SAO przyjemnie , bo jest to dobry odmóżdzacz , idealny do odstresowania się po pracy czy szkole . Ocena : 7 jamników na 10 weterynarzy.
 9. -1 punktów
×