Skocz do zawartości

Newsy

Nowy Szablon

Znalazłeś Błąd / Masz Propozycję?

Przejdź

Akcja Reklamowa

Weź Udział I Zgarniaj Nagrody!

Przeczytaj

Jesteś Kobietą?

Odbierz VIP'a Na Dowolnym Serwerze!

Odbierz

Amnestia dla wszystkich

Każdy utrzymał unbana, zapraszamy do gry!

Przeczytaj

Głosuj Na Serwery

Oddaj Swój Głos I Zgarnij Reputację!

Zagłosuj

Partnerzy

Witaj UżytkownikuKamcio39

Gracz

Ostatnia wygrana Kamcio39 w dniu 16 Listopada 2019

Użytkownicy przyznają Kamcio39 punkty reputacji!

Reputacja

83 Sprinting Hare I

1 obserwujący

O Kamcio39

 • Tytuł
  Gold Nova II
 • Inne grupy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gadu-Gadu
  0
 • Serwer
  Only AWP

Ostatnie wizyty

1 316 wyświetleń profilu
 1. Kamcio39

  odrzucone Skarga

  Tak uważam ze przedstawione przez Ciebie dowody są nie wystarczające . Więc proszę o ponowne sprawdzenie demka przez większa ilość administracji.
 2. Kamcio39

  odrzucone Skarga

  Twój Nick: Kamcio Nick Oskarżonego: Grant Opis Sytuacji: Opiekun UnTeam jak dla mnie rozpatrzył moja prośbe o unbana . Sugerował on się w 90 % tym że dostałem vaca na głównym koncie + pewnie tym że inny członek UnTeam (10 lvl faceit) na pewno się nie myli. Na demku były 1/2 vacowe akcje jak dla mnie . Demo powinno być obejrzane i opisane przez innych członków administracji:). Dowód: - Świadkowie: -
 3. Kamcio39

  zbanowany Prośba o odbanowanie czystego gracza ?XD

  Nwm co Ty podałeś jakieś minuty ale runda trwa około 2 min więc nwm co mam sprawdzić na demku. Generalnie z twojej odpowiedzi wywnioskować można to że zostałem zbanowany za : bieganie z kosą na przeciwny resp skanowanie ścian nie trafienie przeciwnika w plecy XD mając celownik skierowany w stronę rampy podczas dojeżdżania przeciwników gdzie są oddawane strzały I z tych pobudek dostałem bana?xD Kolejne mało znaczące dowody. To tyle co do twojej odpowiedzi.
 4. Kamcio39

  zbanowany Prośba o odbanowanie czystego gracza ?XD

  Jedyne co podejrzane wymienione powyżej moim zdaniem to było to jak wcelowałem się w typa który stał za boxem, ale było to spowodowane tym że wcześniej wchodząc na auto widziałem tam typa więc mogłem się go spodziewa, dlatego się wcelowałem. Resztę podanych akcji również przejrzałem na demku w nie których sytuacjach mój celownik mijał się graczami przez ścianę ale był to jedynie przypadek to tyle co chciałbym dodać do twojej wypowiedzi.
 5. 1. Nick podczas bana: Kamcio 2. Admin banujący: Reefox 3. Powód bana: WH /XDD 4. SteamID: STEAM_1:1:200743032 5. Data oraz godzina:06-27-20 19:48 6. Serwer: AWP/01 7. Mapa: awp_fort_lego_acegocc 8. Link do GOTV: http://658751.node26.pukawka.pl/dem-awp_fort_lego_acego-1593279124-1593280303.zip 9. Opis sytuacji: Dostałem bana za wh co jest smieszne poniewaz admin chyba nie do konca jest obeznany w gierce, jezeli banuje czystego gracza .
 6. Kamcio39

  Oceniamy muzykę

  10/10 ❤
 7. Kamcio39

  Oceniamy awatar osoby wyżej.

  1/10 za spam xD
 8. Kamcio39

  Kto Napisze Następny?

  Nie żyje @LTN #MOC
 9. Kamcio39

  zamknięty Plebiscyt #12 Czerwiec 20`

  FORUM/SERWERY: Najlepszy Właściciel: @LTN #MOC Najlepszy członek Administracji: @LTN #MOC Najlepszy Moderator: @NoWay. ❥ Najlepszy członek UBTeam: @Grant Najlepszy Redaktor: @em ka el Najlepszy Właściciel Serwera: @Cola Najlepszy Opiekun Serwera: @x0n; Najlepszy Admin Serwera: @zell Najsurowszy członek Administracji: @DarkWolf Najsurowszy Admin Serwera: @Bachuj Największe dziecko na serwerze: @BoszeK Największy Bot serwerze: @Skorpion JP Największy cheater: @Kamcio39 ^_^ 4FUN/SPOŁECZNOŚCIOWE Największy spamer na forum: @SHiBBy Największy podrywacz: @Tatsuuu Największy kozak: @Kamcio39 Największy leń: @TELEMORDA Największy No-Life na forum: @NoWay. ❥ Największa fajtłapa forum: @KaczoRR Najbardziej kulturalna osoba: @ZubaR2k Najbardziej wulgarna osoba: @Skorpion JP Najbardziej pomocna osoba: @SHiBBy Najbardziej pracowita osoba: @DarkWolf Najbardziej pomysłowa osoba: @LolitA. Najbardziej rozgadana osoba: @BoszeK Najbardziej denerwująca osoba: @DarkElite Najbardziej agresywna osoba: @Grety006 Najbardziej lubiana osoba: @martynka♛ Największy ulaniec: @Dżej Di Największa maruda na sieci: @TELEMORDA Najzabawniejsza osoba: @Dżej Di Najlepszy gracz cs'a: @x0n; Najlepszy grafik: @Kornelcia ♥ Największy spamer na chatboxie: @NoWay. ❥ Osoba godna zaufania: - Osoba potrzebująca najwięcej uwagi: - Dziewczyna miesiąca: @martynka♛ Pijak miesiąca: - Chłopak miesiąca: @DarkWolf
 10. Kamcio39

  Czy lubicie osobę wyżej?

  Nie znam?xD
 11. Kamcio39

  Oceniamy muzykę

  7/10
 12. Kamcio39

  Kto Napisze Następny?

  Siema @ZubaR2k :)
 13. 1. Nick podczas bana: Kamcio39 2. Admin banujący: Anime 3. Powód bana: Wh 4. SteamID: STEAM_0:0:233097426 5. Data oraz godzina: 04-03-20 15:13 6. Serwer: - 7. Mapa:- 8. Link do GOTV:- 9. Opis sytuacji: Dostałem bana za wh którego używałem co przyznaje na mm . Po otrzymaniu vaca znów gram czysto więc przychodzę z pytaniem czy mogę dostać unbana.
 14. Kamcio39

  Oceniamy muzykę

  9/10
 15. Kamcio39

  Oceniamy muzykę

  8/10
×
×
 • Dodaj nową pozycję...